Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України
ПРО НАС
ПФ "Волинське бюро нерухомості" є однією з перших компаній, що працюють на ринку нерухомості м. Луцька та Волинської області. Фірма була заснована 1999 року - Свідоцтво про державну реєстрацію № 656764 від 30.06.1999 року.

За час існування „Волинського бюро нерухомості” серед наших клієнтів були Волинська обласна держадміністрація та Луцький міськвиконком, Волинська регіональна митниця та Міністерство оборони України (Фонд "Житло військовим"), Обласне управління Національного банку України та Луцький ремонтний завод "Мотор", тренер ФК "Волинь" Віталій Кварцяний та компанія "КийАвіа", а також багато інших державних установ, підприємств та фізичних осіб.

"Волинське бюро нерухомості" плідно співпрацює по програмі "Житло в кредит" практично з усіма банківськими установами України.

Фірма тісно співробітничає з будівельними компаніями регіону на первинному ринку житла.

ПФ „Волинське бюро нерухомості” було одним з ініціаторів (разом з ЗАТ „Волинське агентство нерухомості” та ТОВ „Ігос” ) підписання Меморандуму між професійними учасниками ринку нерухомості м. Луцька, яким агентства нерухомості беруть на себе ДОБРОВІЛЬНІ (!) зобов’язання „забезпечувати професійний рівень послуг, захист майнових інтересів та прав своїх клієнтів”.

Працівники "Волинського бюро нерухомості" є атестованими членами Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України та постійно беруть участь у навчаннях, різноманітних семінарах та тренінгах.

Шукаєте нерухомість в Луцьку? - Вам до нас! Досвід та кваліфікація співробітників Бюро - це надійна запорука Вашого успіху!

Наші послуги:
  • Купівля - продаж квартир у Луцьку і області;
  • Оперативна підготовка та перевірка правоустановчих документів;
  • Оренда квартир та приміщень;
  • Експертна оцінка нерухомості (сертифікат ФДМУ №16420/14 від 12.05.2014);
  • Комерційна нерухомість в Луцьку та Волинській області;
  • Безкоштовні консультації;
  • Недвижимость в Луцке
Ми гарантуємо повну конфіденційність та індивідуальний підхід до клієнта!

ПРО НАС   -    ПРОДАЖ   -    КУПІВЛЯ   -    КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ   -    ЛІНКИ   -    КОНТАКТИ

2006 - 2016 © Волинське бюро нерухомості. Всі права застережено.